Nasz Zespół

Dr n.med. Agnieszka Surowiecka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2011 rok), specjalista chirurgii ogólnej, doktorat z zakresu chirurgii plastycznej.
Medycyną estetyczną zajmuję się od 2012 roku. Wykonuje zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, kwasu polikaprolaktonowego. Stosuje mezoterapię, a także lipolizę iniekcyjną. Aplikuje nici PDO oraz liftingujące nici z haczykami Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, komórki macierzyste, transfery tkanki tłuszczowej. Wycina zmiany skórne.


Makijaż permanentny –

mgr Kinga Holli

Dyplomowany magister kosmetologii, zdobywała doświadczenie i szkoliła się czołówce najlepszych klinik w Warszawie. W międzyczasie ukończyła
kilkumiesięczny kurs wizażu, chcąc podnieść swoje kwalifikacje i rozwinąć pasję rozpoczęła przygodę z makijażem permanentnym. Ukończyła roczną szkołę makijażu permanentnego, w późniejszym okresie została trenerem.
Specjalizuje się w mikropigmentacji medycznej- skóry głowy oraz brodawki piersiowej oraz laserowym usuwaniem makijażu permanentnego. Na co dzień oprócz mikropigmentacji estetycznej pracuje z bardziej skomplikowanymi przypadkami mikropigmentacji jak blizny poprzeszczepowe, poparzeniowe oraz powypadkowe.
Ulubionym obszarem mikropigmentacji estetycznej są brwi oraz usta.


Mgr Monika Wyszomierska

Specjalności kierunkowe:

• kosmetologia estetyczna

• produkty kosmetyczne 

Ogromna pasjonatka synergii piękna zewnętrznego i wewnętrznego oraz zdrowego stylu życia. 

W zawodzie kosmetologa czynna zawodowo od 2010 roku. 

Od tego czasu ciągle się szkoli i pogłębia swoje umiejętności, w ciągu ostatniego 2019r  skoncentrowana głównie na szkoleniach z zakresu medycyny regeneracyjnej, rewitalizacji skóry i szeroko pojętej profilaktyce anti-aging.

 Zanim wprowadzi nowy zabieg do  użytku zawsze pierw testuje efekty zabiegowe, dzięki czemu  pracuje tylko na  sprawdzonych i najlepszych  preparatach i aparaturach  dających znakomite rezultaty.   

 Jedna  ze współautorek pierwszej na rynku Polskim książki ,,PODSTAWY PODOLOGII KOSMETYCZNEJ” pod redakcją Dr n med Macieja Koselaka.